ispir yöresel ürünler logosu

HAKKIMIZDA

 

 Erzurum’un Rize’ye sınır olan İspir ilçesinin yöresel ürünlerini değerli müşterilerimize www.ispiryoreselurunler.com aracılığı ile ulaştırıyoruz. Web sitemiz içerisinde İspir fasulyesi, ( şeker fasulyesi – lobiya ) Kara kovan balı, çerçeve bal, süzme bal,tereyağı,kurun peyniri , civil peynir , dut pekmezi, pestil ,köme (cevizli sucuk), dut kurusu,kızılcık kurusu gibi İspir yöresel ürünlerini bulabilirsiniz.

 

           Web sitemizin kurucusu ve başındaki isim Gıda Teknikeri Mahmut Nayir 1985 İspir doğumlu olup yıllardır İspir yöresinde yöresel ürünlerle ticaretini sürdürmektedir. Site içerisinde satılan tüm ürünleri kendi kontrolünde direkt üreticiden ve işini en iyi şekilde yapan köylümüzden temin etmektedir. Mevsime ve tüketime bağlı olarak bazı yöresel ürünlerimiz tükenmiş olabiliyor. Bu gibi durumlarda siparişinizde kararlıysanız ürün temin edildiği zaman sizinle iletişime geçilecektir. Sitemizde kesinlikle bir başka yörenin ürününü satmıyor ve aracısı olmuyoruz.

          Sitemizden yapılan alışverişlerde kargo ücreti alıcı tarafından ödenmektedir.

         Tüm Web sitemizi gezerek ürünlerimizi inceleyebilirsin. Sizde İspir yöresel ürünlerden sipariş etmek için bizimle iletişime geçiniz.

 

İLETİŞİM

Mahmut Nayir

0544 365 76 59

İspir Yöresel Ürünleri © 2016 – 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.